MAK DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

MAK Danışmanlık A.Ş olarak yürüttüğümüz bütün hizmet detaylarımızı inceleyebilirsiniz.

Politik Araştırmalar

Kalite bir yaşam tarzıdır misyonuyla yola çıkmış, işini özveriyle yapan uzman kadromuzla her türlü politik araştırmalar , toplumun dini değerlere yönelik bakış açısı araştırmaları, siyasi araştırmalar gibi araştırmalar yapılır ve analiz edilir. Ulusal ya da uluslararası birçok firmanın fizibilite ve yatırım çalışmalarına destek verilir.

Yaptığımız güvenilir çalışmalarla hizmet faaliyetlerimizi sürekli olarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Kaliteli ve güvenilir anket sonuçlarımızın önemli yayın organlarında yer alması referansımızdır. Politik araştırmalarda Ar-Ge faaliyetlerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gayret gösteriyoruz.

Politik araştırmalarımızda dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden taviz vermeden, kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla en etkin hizmet faaliyetlerini tasarlamaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Kurumumuz Ankara Ticaret Odasına 370858 sicil numarası ile kayıtlıdır.

Gündem Araştırmaları

Gündem araştırmaları bilgi toplamak, analiz etmek amacıyla yapılan araştırmalara denmektedir. Günümüzde gündem araştırmaları birçok konu hakkında yapılmaktadır. Siyasi, dini, toplumsal bakış açıları, toplumun görüşü gibi araştırmalar bu guruba girer. Gündemde olan bütün her şey gündem araştırmalarının konusu olabilmektedir.

Gündem Araştırmasını Kimler Yapar?
Gündem araştırmalarını danışmanlık şirketler yapabilir. Gündem araştırmaları yapacak şirketin mutlaka güvenilir olması gerekmektedir. Yani daha önce mutlaka saha çalışması yapmış olması, verilerle kanıtlanmış olması gerekir.

Gündem Araştırması Neden Yapılır?
Uzun süre gündemde olan konular, gündelik problemler gündem araştırması konularına dahil olabilmektedir. Gündem araştırmaları genellikle toplumun bir olaya olan bakışını ölçmek için yapılmaktadır. Kişilerin konu hakkında ne tepki vereceği, neyi seçeceği gibi konular ön plandadır.

Sosyal Araştırmalar

Sosyal Araştırmalar Nedir, Nasıl Yapılmalıdır?

Sosyal araştırmalar; toplumu ilgilendiren siyasi, sosyal ve toplumsal konuların detaylandırarak ve yoruma dayandırılırak incelenmesidir. Bu araştırmadan çıkan sonuçlar toplumun bakış açısını etkilemek açısından önemli bir değeri olduğundan sosyal araştırmaların başarıyla ve deneyimle yapılması önem taşıyor.

Bu yüzden danışmanlık firmamız olarak, müşterilerimizden bize verilen araştırma konularını size en iyisini sunmak için oluşturulan deneyimli kadroya verilir. Belirli bir süre araştırılan konu, uzman kadrosunun da deneyimleriyle değerlendirilir ve yorumlar eklenerek araştırmaya son hali verilir. Son haliyle de müşterilere sunulur. Müşterinin revize talebine göre hareket edilir ama herhangi bir revize talebi yoksa sosyal araştırmalar sonlanır ve topluma sunulur.

Danışmanlık sitesini incelediğinizde kaliteli ve etkili sosyal araştırmaları görebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Dosya Çalışmaları

Mak Danışmanlık, deneyimli ekibi ile sizlere Ar-Ge ve hizmet geliştirme çalışmaları sunmaktadır. Bu hizmetlerin hedefinde kalitenin geliştirilmesi yatmaktadır. Firmamız tarafından yapılan araştırmalar, hizmetlerin geliştirilmesi için önemli bir rol oynamaktadır Toplumun ve koşulların analizi, daha kaliteli hizmetler sunmanın anahtarıdır.

Mak Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen dosya çalışmaları birçok farklı konuyu kapsamaktadır. Bunların arasında firmalar adına yapılan fizibilite çalışmaları mevcuttur. Yatırımların öncesinde yapılan bu çalışmalar, sermayenin kontrollü kullanılmasına yardımcıdır.

Topluma ilişkin çeşitli analizler de tarafımızdan yapılmaktadır. Buna göre siyasi analizler, toplumun çeşitli konulardaki bakış açıları değerlendirilmektedir. Yapılan bu çalışmalar, toplumun ihtiyaçlarını ortaya koymaya yardım etmektedir. Bu sayede hizmetlerin ihtiyaçlara yönelik olarak sunulması kolaylaştırılmış olacaktır. Hizmetler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hukuk Danışmanlığı

Hukuk danışmanlığı, kişilere veya kurumlara hukusal sorunlarda giderici veya önleyici hukuksal hizmet vermektir. Bu hizmeti profesyonel hukuk danışmanı olan kişiler vermektedir. Her türlü hukuki işlemlerinizde hukuk danışmanları yanınızda olacaktır.

Hukuki işlemlerin yasal boyutunu ve sürecini sizlerin yerine hukuk danışmanı takip etmektedir. Hukuk fakültesinin 4 senelik bölümünden mezun olan hukuk danışmanları her türlü hukuki davaları sizlere gerek kalmadan yürütebilmektedir. Bu hukuk danışmanlarından hukuki süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yasal işlemler, davalar ve dava süreçleri hakkında kafanıza takılan tüm sorulara cevap alabilir ve hukuki sürecinizi başlatabilirsiniz. Nasıl bir davaya katılmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde hukuk danışmanlığı sizlere yol gösterecektir. Bilmediğiniz tüm dava bilgilerine ve dava açma aşamalarına hukuk danışmanlığı ile erişebilirsiniz.

Bilişim Ve Teknoloji Danışmanlığı

Daha başarılı ve kaliteli bir iş süreci için danışmanlık hizmetleri günümüzde son derece önemli bir yere sahiptir. Bilişim ve teknoloji danışmanlığı hizmetlerinde, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmanız adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bu hizmetler sonrasında teknolojiye yapmış olduğunuz yatırımlardan en yüksek verimi elde edebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetleri sürecinde tüm teknolojik altyapınız analiz edilmekte ve buna göre bir yol izlenmektedir. Bilişim ve teknoloji danışmanlığı hizmetlerinde müşterilerle yakın işbirliği yapılarak onların talepleri doğrultusunda hareket edilmektedir.

Bilişim ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri, her kurumun ihtiyaçlarına uygun içeriklerde gerçekleştirilmektedir. Farklı her sektörden firmalar bilişim ve teknoloji danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilme imkanına sahiptir.

Bilişim ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri her zaman güvene dayalı olarak yerine getirilmektedir.